به‌راستی که در جهان ارتباطات نقطه تلاقی رسانه و پول، درست جایی در میان سطور خبرهای اقتصادی و دقیقا در دستان یا روی میز کار شما قرار دارد؛ آنجایی که بازارهای مالی به شدت و با سرعتی سرسام‌آور به اخبار منتشر شده واکنش می‌دهند و صدها میلیارد منابع تنها به واسطه یک خبر کاسته یا افزوده می‌شود؛ بنابراین امروزه تصور خرید و فروش هر کالایی بدون آگاهی از به‌روزترین خبرها اگر نسنجیده نباشد، کاری بسیار سخت و پرریسک است. حال اینکه هر چه فضای اقتصادی متلاطم‌تر باشد، این نیاز هم بیشتر می‌شود و باید دقیق‌تر و سریع‌تر در جریان اطلاعات بود تا همیشه یک گام جلوتر از سایر رقبا حرکت کرد.  

اما مشکل از آنجایی آغاز می‌شود که به دلیل اینکه معمولا رسانه‌های خبری، کسب و کارهایی سودده‌ محسوب نمی‌شوند، مستقل عمل نمی‌کنند و به بنگاه‌های اقتصادی خصوصی یا دولتی وابسته‌اند؛ به این ترتیب، سمت و سوی اطلاع‌رسانی آنها هم، همسو با استراتژی‌های سازمان متبوع خود است و گاهی این مورد، «تضاد منافع» ای را رقم می‌زند که قطعا بازنده اصلی آن، «مخاطب» است. این چنین است که درمیان سپهر رسانه‌ای کشور و در بین پمپاژ روزانه هزاران خبر جعلی و شایعه، اعتماد کردن مخاطب به رسانه بسیار دشوار می‌شود و نیاز به یک رسانه مستقل و قابل اعتماد، محسوس است.        

«پیش‌گشایش» تلاشی‌است صادقانه و مستقل از سوی گروهی از «کارشناسخبرنگاران» کارآزموده اقتصادی و بازارسرمایه برای بهبود تصمیمات اقتصادی سهام‌داران به‌ویژه حقیقی‌ها تا به‌موقع و بر اساس مستندات قابل اعتماد اقدام کنند. رسانه‌ای«مخاطب محور» که سعی می‌کند، در کوتاه‌ترین و موجزترین حالت ممکن اطلاع‌رسانی کرده و از تمام پلت‌فرم‌های ارتباط جمعی و جذاب‌ترین فُرم‌ها، بهره ببرد تا هر محتوایی که مخاطب نیاز دارد را به همان شکلی که او می‌پسندد و از طریق پلت‌فرم مورد علاقه‌اش ارائه دهد. امید که تلاش تیم ما موجب رضایت شما قرار گیرد.