به گزارش پیش‌گشایش، مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس از عرضه مجدد خودرو در بورس کالا خبر داد. هفته آینده عرضه دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا آغاز می‌شود.

امیرمهدی صبائی گفت: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با یکی از خودروسازان، عرضه مجدد خودرو سواری در بورس کالا پس از وقفه چند ماهه مجدداً قابل اجرا است.

امیرمهدی صبائی مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار کرد: با استناد به مفاد آخرین مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار در خصوص عرضه خودرو، کمافی السابق پذیرای درخواست‌های عرضه خودرو توسط عرضه‌کنندگان در بورس کالا هستیم.

وی تشریح کرد: سازمان بورس بر اساس مصوبه بالاترین رکن بازار سرمایه (شورای عالی بورس) که با هدف حمایت از حقوق سرمایه‌گذاران، گذرانده شده است؛ هیچ مانعی برای عرضه خودرو در بورس متصور نیست و اگر خودروسازان بزرگ عرضه در بورس را متوقف کردند صرفاً به دلیل تصمیم خود آن‌ها بوده و از جانب سازمان بورس مانع و مشکلی در این زمینه وجود نداشته و ندارد.

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس مطرح کرد: در همین راستا با توجه به مذاکرات صورت گرفته با یکی از خودروسازان، عرضه مجدد خودرو سواری در بورس کالا پس از وقفه چند ماهه مجدداً قابل اجرا است.

صبائی تصریح کرد: به مدیران سایر ناشران خصوصا در صنعت خودروسازی به عنوان مدافع حقوق سهامدارانشان، توصیه می‌شود در زمینه مقابله با قیمت‌گذاری دستوری، تحرکات جدی‌تری داشته باشند و صرفاً مجری مصوباتی که مبانی کارشناسی ندارد و متضمن صرفه و صلاح سهامداران نیست، نباشند.

جزئیات عرضه دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا

شرکت خودروسازی بهمن موتور جزئیات عرضه دیگنیتی پرستیژ را در بورس کالا اعلام کرد.

تاریخ عرضه دیگنیتی پرستیژ از ۲۹ خرداد ماه آغاز می‌شود و قرار است ۶۰۰ دستگاه خودرو در این عرضه معامله شود.

قیمت دیگنیتی پرستیژ یک میلیارد و ۲۹۶ میلیون تومان اعلام شده است. تاریخ عرضه برای این خودرو ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ است.

میزان پیش پرداخت هم برای خرید دیگنیتی پرستیژ ۱۰۰ درصد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید