به گزارش پیش‌گشایش، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ 23 اسفند ماه سال جاری، مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 1401/10/30 برگزار خواهد کرد.

مجمع یاد شده ساعت 10 صبح در محل مرکز همايش‌هاي بين‌المللي دانشگاه الزهرا واقع در تهران، خيابان شيخ بهايي شمالي، ميدان شيخ بهايي، دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.

این مجمع به منظور استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 1401/10/30، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تقسیم سود و سایر موضوعات در صلاحیت مجمع برگزار می‌شود.

بر این اساس، از سهامداران و يا نمايندگان قانوني آنها دعوت می‌شود به منظور اخذ برگ ورود به جلسه با ارائه کارت ملي يا وکالتنامه رسمي براي اشخاص حقيقي و معرفي‌نامه معتبر و کارت ملي براي نمايندگان اشخاص حقوقي، در جلسه مجمع حضور به‌هم رسانند.

همچنين این مجمع به صورت آنلاین پخش خواهد شد و سهامداران محترم می‌توانند از طريق مراجعه به لينک http://roka-co.com/lotusib در این جلسه حضور یابند.

در آستانه برگزاری مجمع سالانه «لوتوس» صورت‌های مالی حسابرسی نشده سال مالی 1401 این شرکت نیز در سامانه کدال منتشر شده است که نشاندهنده رشد 32 درصدی سود سهامداران این شرکت در مقایسه با سال مالی قبل است.

مطابق صورت‌های مالی حسابرسی نشده سال مالی منتهی به 1401/10/30 این شرکت که در  سامانه کدال منتشر شده است، سود خالص هر سهم سهامداران این شرکت در مقایسه با سال مالی قبل 32 درصد رشد داشته و به یک هزار و 64 ریال رسیده است. این درحالی است که در سال مالی 1400، سود خالص هر سهم «لوتوس» برابر 809 ریال بود.

بر اساس صورت سود و زیان منتشر شده، درآمدهای عملیاتی «لوتوس» در سال مالی 1401 بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال بوده است که حاکی از رشد 40 درصدی درآمدهای عملیاتی این شرکت در مقایسه با سال مالی قبل است.

همچنین، بر اساس صورت وضعیت مالی منتشر شده، مجموع دارایی‌های «لوتوس» در سال مالی 1401 در مقایسه با سال مالی قبل از آن رشد 36 درصدی داشته و به بیش از 55 هزار میلیارد ریال رسیده است.

سهامداران محترم همواره می‌توانند تمام اطلاعات مالی و اطلاعیه‌های منتشر شده تامین سرمایه لوتوس پارسیان را در سامانه کدال به نشانی www.codal.ir و با جست‌وجوی نام شرکت، مشاهده و بررسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید