پس از اتفاقات اواخر هفته گذشته، بازار سهام شرایط سختی را دنبال کرد و شاهد کاهش نسبتاً زیادی در قیمت نمادها بودیم، اما اکنون با توجه به معاملات دو روز گذشته می‌توان امید بیشتری به روزهای پیش رو داشت، اگرچه همچنان ریسک‌ها به صورت کامل از بین نرفته‌اند و فعلاً احتیاط یکی از اصلی‌ترین استراتژی‌های سهامداران است. شاخص کل بورس طی معاملات روز گذشته کار خود را با یک افزایش ۱.۲۱ درصدی به پایان رساند و در محدوده ۲.۱۸۳ میلیون واحدی ایستاد. در سمت دیگر، شاخص هم‌وزن نیز تقریباً شرایط مشابهی را تجربه کرد و یک افزایش ۱.۱۲ درصدی را به ثبت رساند. ارزش معاملات خرد سهام طی بازار روز جاری تقریباً تفاوت چندانی با روزهای گذشته نداشت و در عدد ۷۵۷۵ میلیارد تومانی ایستاد و از سمت دیگر شاهد ورود پول ۲۱۹ میلیارد تومانی از سمت کدهای حقیقی برای دومین روز پیاپی بودیم.

خلاصه بازار امروز
بازار امروز با رشد بیش از ۱۸ هزار واحدی شاخص کل به پایان رسید و به بالای سطح ۲.۲ میلیونی بازگشت.
امروز حدود ۱۰۸ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقیقی به حقوقی در بازار اتفاق افتاد و ارزش معاملات خرد به ۷ هزار میلیارد تومان رسید.
نمادهای شیراز و حکشتی صدرنشین ورود پول سهامداران خرد بودند و نمادهای کالا و ومعادن بیشترین حمایت را از سوی حقوقی‌ها داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید